Najlepsi tancerze pod słońcem! :)

Kurs tańca


#1 2009-02-07 18:49:54

Kael

Użytkownik

Kael

Imię ~ Maciej

Wiek ~ Urodzony 4 lipca 1990 roku pańskiego

Zainteresowania ~ W sumie wszystko po trochu, lubię czasem coś ugotować, słuchać muzyki jak mam jakąś dobrą książkę i czas to również czytam. Oprócz tego fantasy, gry na pc, koszykówka, percing i tatuaże ^^ , jazda na rowerze Więcej zainteresowań wypisywać mi się nie chce bo interesuje się wszystkim po trochu ;].

Ulubiona książka ~ Mały Książę ponieważ zawsze, gdy ją czytam to znajduje w niej coś nowego.

Dlaczego poszedłem na kurs? ~ Hmm zawsze lubiłem "tańczyć", lecz nie specjalnie umiem. Poza tym wybierałem się na kurs tańca tysiąc razy, ale zawsze coś mi w tym przeszkodziło. Poza tym oczywiście żeby się nauczyć, poznać nowych ludzi i w jakiś ciekawszy sposób niż siedzenie przed komputerem spędzać nadmiar wolnego czasu (Jak z nim będzie to nie wiem, zobaczymy jaki grafik w pracy dostanę ). A no i znałem wcześniej Vizjereix'a/Marcina i Asie więc to też mnie zachęciło by pójść akurat na ten kurs.

Jakieś pytania ? Bo już nie mam pomysłu co mógłbym tu jeszcze napisać

Ps. Jakieś zdjęcia mogę dać tylko powiedzcie gdzie

Offline

 

#2 2009-02-07 21:28:01

VizjereiX

Administrator

Re: Kael

Mamy takie coś jak "Galeria" na tym forum

Offline

 

#3 2009-02-07 22:42:07

Kael

Użytkownik

Re: Kael

A znalazłem ^^' jednak jestem ślepy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziip2010.pun.pl www.elita-ulicy.pun.pl www.techpoland.pun.pl www.seafights.pun.pl www.newholland.pun.pl