Najlepsi tancerze pod słońcem! :)

Kurs tańca

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-06-12 11:07:55

VizjereiX

Administrator

Mini gra ?

Mam pomysł na pewną zabawę, która by mogła niektórych zainteresować :]

Sprawa wygląda tak:
1. Osoby zainteresowane zabawą podają swój adres e-mail.
2. Pewnego, umówionego dnia i umówionej godzinie wszyscy dostają ode mnie e-mail z załącznikiem. Załącznik to zbiór plików, zabezpieczonych hasłem. Hasło do jednego pliku jest odpowiedzią na zagadkę umieszczoną w innym pliku. Pierwsza zagadka jest w treści e-maila.
3. W ostatnim pliku jest informacja gdzie należy się zgłosić w celu zakończenia zabawy. Na razie nie ma sponsorów na nagrody, ale może coś wymyślimy

Zabawa by mogła być fajna, zadania trzeba by tylko wymyślić, ale to już moja działka. Bieganie w pojedynkę by nikogo nie bawiło, ale jakby wszyscy biegli razem to też by nie było rywalizacji. Jestem za tym, żeby podzielić się na dwie grupy, które by z sobą rywalizowały. można by oczywiście stworzyć więcej grup, alternatywne ścieżki zadań itd. Zadania miałyby dotyczyć wszystkiego. Mogłyby to być zagadki matematyczne, lingwistyczne, pytania z wiedzy o mieście. Chodzi o to, żeby trzeba było ruszyć się latem z domu i poszaleć po mieście.

Ktoś wstępnie chętny? Od razu mówię, że mnie interesują tylko weekendy, bo w tygodniu pracuję!

Kto jest chętny (choćby wstępnie) proszony jest o dodanie się do listy: http://groups.google.pl/group/poznanska-mini-gra

Offline

 

#2 2009-06-12 11:38:17

marzena

Moderator

Re: Mini gra ?

ja jestem za
w końcu trzeba coś robić przez wakacje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heavenandhell.pun.pl www.shelterofpower.pun.pl www.czarni-rycerze.pun.pl www.mangekyou-eye.pun.pl www.dbrpgworld.pun.pl